تیک زندگی با طول کم و عرض زیاد !
نویسنده : - ساعت ٥:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/٥
 

زندگی نامه شهید بهشتی (قسمت اول)

 


 
 
تو مادری هستی مثل همه مادران خوب سرزمین من
نویسنده : - ساعت ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٤/٤
 

تو، مادری هستی مثل همه مادران خوب سرزمین من. می‌دانیم که آبستنی؛ آبستن استرس‌هایی که تمامی ندارند، انگار. آبستن چین و چروک‌هایی که گذر زمانه به چهره تو نشاند و این نازیبایی‌ها در کنار تب کردن‌های فرزندت اهمیتی ندارد.


 
 
مقاله ازسعید زعیمی در حمایت از علی سیرتی
نویسنده : - ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۳
 

علی سیرتی یا بهتر بگویم رمضانعلی سیرتی سیاست مداری مردمی و تیز بین است . هر چند که چهره اش آن را نمایان نمی کند و پشت آن چهره افروخته قلبی مهربان در تپش است از آن جهت که در میان سیاست مداران و سیاست پیشگان او از معدود افرادی است که در عرصه دیپلماسی ، سیاست و ... جز به خدمت اندیشه دیگری در ذهن نمی پروراند


 
 
جلال الدین فارسی: بنی صدر قدرت طلب، بد ذات و بی کفایت بود
نویسنده : - ساعت ۱٠:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱
 

جلال‌الدین فارسی گفت: بنی‌صدر در ظاهر محبت نشان می‌داد و برای همه چاپلوسی می‌کرد. او خیلی چرب زبان، متملّق و آدم بی‌کفایتی بود و بخاطر پستی ذاتش به خفّت و ذلت افتاد.


 
 
فاطمه، فاطمه است.
نویسنده : - ساعت ۱٠:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱
 

نوشته: دکتر علی شریعتی

فاطمه، چهارمین دختر پیامبر بزرگ اسلام بود و کوچکترین، هم دختر آخرین خانواده اى که پسرى برایشان نمانده بود و هم در جامعه اى که ارزش هر پدرى و هر خانواده اى به "پسر" بود


 
 
امروز روز مادر است! روز زن
نویسنده : - ساعت ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱
 

 مادر! چه کلمه سهل و ممتنعی. چه کلمه مقدسی و چه مفهوم زیبایی! جالب است که زبانهای مختلف برای مفهوم مادر کلماتی در همین حدود دارند. ماذر - مامان - مام - ام و... برای گفتن آن  لب حالت خاصی می گیرد! اوج احساس و عاطفه! اوج دوستی و محبت.