واقعه آرماگدون
نویسنده : - ساعت ۱٠:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
 

غرب و آمادگیهای پیش از ظهور

مترجم: امین میرزایی

یادداشت مترجم: کلمه Armageddon ] » یا آنگونه که در اصل مقاله ای که خواهید خواند آمده است «هر مجدون » واژه ای است اصلا یونانی که بنا به تعریف واژه نامه های آمریکایی همچون فرهنگ «وبستر» به معنی نبرد نهایی حق و باطل در آخر الزمان است . همچنین این واژه نام شهری است در منطقه عمومی شام که بنا به آنچه در باب شانزدهم مکاشفات یوحنا، در عهد جدید آمده است، جنگی عظیم در آنجا رخ می دهد و مرحله حاضر از زندگی بشر در آن زمان پایان می یابد . به عبارتی نبرد مذکور مقدمه تحولی بزرگ است که سرنوشت نهایی آدمی بر روی کره زمین به آن بستگی دارد . دکتر عبدالکریم زبیدی نویسنده مقاله ای که ترجمه آن در پی خواهد آمد، در نوشته کوتاه خود به بررسی اعتقاد غربیان به این حادثه پرداخته و به طور خلاصه از رابطه این واقعه با حادثه عظیم ظهور مهدی آل محمد، صلوات الله علیهم اجمعین، پرده برداشته است . این مقاله گرچه در برخی موارد حاوی تحلیلی سطحی است، اما در عین حال نکات مهمی را در خود دارد که در شرایط سیاسی کنونی منطقه قابل اهمال نیست .


 
 
متن کامل کتاب «آرماگدون: تدارک جنگ بزرگ»
نویسنده : - ساعت ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
 

 اتحاد پنهانی میان اسراییل و مسیحیان دست راستی آمریکا

نویسنده: گریس هال سل
تـرجمــه: خســرو اســدی

http://www.aviny.com/news/83/09/05/yahood.jpg

نبرد هارمجدّون:

از سال 1980، این عادت در من پیدا شده است که هر یکشنبه، برنامه «ساعت بشارت انجیل کهن» فال ول را در تلویزیون بگیرم.  

براى آنکه مطالب بیشترى درباره خداشناسى هار مجدون فال ول بدانم؛ و دریابم که پیروانش تا چه اندازه مانند خودش فکر مى‏کنند، در سال 1983، در گشت مسافرتى به سرپرستى او به سرزمین قدس، نام نویسى کردم.  

من یکى از 630 نفر مسیحى‏اى بودم، که از نیویورک به تل آویو پرواز کردیم. در آنجا ما را به گروههاى حدود 50 نفرى تقسیم کردند. به هر یک از گروهها یک اتوبوس و یک راهنماى اسراییلى اختصاص داده شده بود. ما پس از یک استراحت شبانه با اتوبوس هایمان به راه افتادیم.


 
 
نبرد کرکوک به روایت فرمانده عملیات «نیروى قدس»
نویسنده : - ساعت ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۸
 

من
قرآن را باز کردم و آیه نور از سوره نور آمد: "الله نورالسموات والارض... "
فهمیدیم که باید سرعت عمل به خرج دهیم والا فرصت را از دست مى‏دهیم و هم
اینکه فهمیدیم اون شب یک آتشبارى درست و حسابى داریم