احمد توکلی:حصر امنیتی سیاسی است نه حقوقی
ساعت ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۱/۱٠  کلمات کلیدی:

احساس عمومی این بود که آقای هاشمی در قضیه رد صلاحیت مظلوم واقع شده است


طرح ملی کنار گذر ساحلی رامسر؛ از رویا تا واقعیت
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۱/۱٠  کلمات کلیدی:

در سفر هیئت دولت به استان مازندران در سال ۸۵، پروژه بی سابقه ای از لحاظ ابعاد فنی و مهندسی در کشور آغاز گردید. کنارگذر چهاربانده ساحلی به طول ده کیلومتر از میان دریا که دارای یک جزیره مصنوعی و امکانات رفاهی تفریحی هم خواهد بود! در چگونگی شکل گیری همچین ایده ای، مهندس مثقالی، مدیر پروژه این طرح، در گفتگو با ماهنامه اقتصاد ترابری ایران، اینگونه توضیح می دهد که ایجاد کمربندی ساحلی در شهرهای شمالی کشورها از سالها پیش آغاز شده بود، اما در رامسر به علت نزدیکی کوه و دریا این امکان وجود نداشت تا طرح کنار گذر ساحلی که از میان دریا می گذرد پیشنهاد گردید.


کاریکاتور
ساعت ٥:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٩  کلمات کلیدی:


عکس‌های دیده نشده از «آژانس شیشه‌ای» حاتمی‌کیا
ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٩  کلمات کلیدی:
بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون درگذشت+ عکس
ساعت ٥:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٩  کلمات کلیدی:

حمید مهرآرا بازیگر پیشکسوت سینما،تئاتر و تلویزیون صبح امروز -شنبه - دار فانی را وداع گفت.


در اکران «چ» برای اصلاح طلبان چه گذشت؟
ساعت ٤:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٩  کلمات کلیدی:

مهرنامه ویژه نوروز نوشت:

گام هایش آرام و لرزان است. برای عبور از جوی آب، زیربازوهایش را می گیرند. علیرضا علوی تبار «واکر» را از پشت ماشین بیرون می آورد. کنار دستش می گذارد و راه ادامه پیدا می کند. سعید حجاریان با همان عصای لرزان از مقابل نگاه کنجکاور نگهبانی که او را شناخته عبور می کند. زیرلب جملاتی کوتاه را با صدای نافهموم در مورد خاطرات سال های ابتدای انقلاب و رجوعش به کتاب خانه بنیاد فرانکلین توضیح می دهد. آسانسور مقابل او ایستاده است. مرد جوانی بازوهایش را می​گیرد. موسیقی عربی در آسانسور پخش می شود، حجاریان بازهم جملاتی کوتاه در مورد فلسطین می گوید. طبقه ششم، مرد جوانی با اندامی تنومند و مودب به استقبال او می آید. سالن کوچک سینمای ۵۰ نفره در انتهای راهرو قرار دارد. هیچ کدام از مهمانان هنوز نرسیده اند. حجاریان روی صندلی اول از ردیف سوم می نشیند. علیرضا علوی تبار به او کمک می کند تا کاپشن اش را درآورد. هنوز ۱۵ دقیقه به نمایش فیلم مانده است. حجاریان به سختی از جایش بلند می شود و میان دو صندلی خالی نماز مغرب را می خواند. علیرضا علوی تبار مراقب اوست.


«آلاسکا را به روسیه برگردانید!»
ساعت ٤:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٩  کلمات کلیدی:

یک طومار اینترنتی که اخیرا به روی وبسایت کاخ سفید قرار داده شده از دولت آمریکا تقاضا کرده تا منطقه آلاسکا را به روسیه بازگرداند.